poniedziałek, 1 grudnia 2014

Czyżby HTC ruszył z kolejnym modelem średniej półki?

HTC w ostatnio nie żyje się dobrze. Firma wciąż boryka się z problemami finansowymi, jednakże wciąż stara się w jakiś sposób nie zniknąć z rynku smartfonów. Pewien sukces osiągnęło HTC, po wydaniu tabletu Nexus 9. Być może ten fakt przyczynił się w jakimś stopniu do wydania nowego urządzenia...

Urządzenia klasy średniej. To wiemy na pewno. Tajwańska firma skupiła się w ostatnim czasie głównie na produkcji smartfonów z wyższej półki, co wprowadziło wielu klientów w nie małą frustrację. Czy HTC w ogóle zapomniało o niskiej i średniej półce cenowej? Czy teraz skupią się jedynie na high-end-owych słuchawkach? Na                                                                                  szczęście, nie!
Kolejnym modelem wydanym przez HTC będzie urządzenie z rodziny Desire 600. Zatem, nowy model będzie nosił nazwę Desire 620. Poprzedni model z tego segmentu cieszył się nie małym zainteresowaniem, gdyż posiadał całkiem przyzwoitą specyfikację, przyzwoitą budowę i cenę, która była nawet do przyjęcia!Co wiemy na temat Desire 620? Na pewno będzie większy ekran! Będzie to 5-calowy ekran o rozdzielczości HD 720p. Sercem urządzenia stanie się procesor Snapdragon 410 (64 bit). Do tego otrzyma 1 GB RAM (małe rozczarowanie jak na mój gust), 8 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat o rozdzielczości 8 mpix. Zasilaniem będzie ogniowo akumulatorowe o pojemności 2100 mAh. Systemem zarządzającym będzie Android 4.4 KitKat (Sense 6.0).Myślę, że finalnie te dane aż tak nie rozczarowują. Wszakże, mamy do czynienia z urządzeniem klasy średniej, a nie wyższej. Jeśli dodać do tego całkiem przyzwoitą sumkę, będzie można pokusić się o zakup tego modelu. Jednakże, wpierw przyjdzie nam poczekać na jego oficjalną prezentację. Ta odbyła się dziś na Tajwanie. Jego cena to ok. 225 USD (675 zł). Kiedy pojawi się w Europie? Nie wiadomo. Najepwniej w przyszłym roku. Zatem, czekamy!

GSMARENA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz