wtorek, 30 września 2014

Dziś premiera gry Middle-Earth: Shadow of Mordor! Okazuje się, że działa w 1080p na konsoli PlayStation 4!

Dzisiejszego dnia odbędzie premiera gry, która wkroczy na nowo w świat wojny o Śródziemie! W nieco innym spojrzeniu na świat J.R.R. Tolkiena, przyjdzie nam walczyć z całymi zastępami orków i im podobnym. Ale nie o tym jest dzisiejszy wpis...

Przynajmniej nie do końca. Otóż, pewien zapalony gracz, który już dużo wcześniej zdobył w swe "szpony" kopię gry Middle-Earth: Shadow of Mordor, udostępnił kilkanaście ciekawych screenów z gry!

Nie jest to wersja dla PC, lecz japońskiej produkcji konsoli Sony PlayStation 4! Okazuje się, iż będzie ona w stanie wyświetlać grę w pełnej okazałości, czyli rozdzielczości 1080p w 60 kl./s.! Na początku mówiono o braku pełnych 60 klatek w całej grze, lecz te plotki zostały zdementowane oraz poparte solidną dawką dowodów.

Do naszego kraju, gra trafi dopiero za trzy dni. Wielbiciele klimatów Tolkiena będą zmuszeni poczekać tę parę dni, ale wkrótce będą mogli rozsmakować się w nim na nowo. Ciekawi mnie tylko, czy połączenie gry RPG z elementami wyciągniętymi rodem z serii Assassin's Creed, wyjdzie na zdrowie całej grze?

NeoGAF