środa, 10 września 2014

Czy Lumia 830 podbije rynek indyjski?

Stosunkowo niedawno, bo na targach IFA w Berlinie, gigant z Redmond zaprezentował swój nowy flagowy model. Model, który posiada ponadprzeciętne podzespoły, ale również relatywnie niską cenę. Czy będzie recepta na sukces? 

Nic nie jest wykluczone. Microsoft coraz to wytrwalej stara się walczyć o każdego klienta, zmyślnymi promocjami, czy nawet stosunkowo niskimi cenami smartfonów. Pomimo braku odnoszenia większego sukcesu, MS trwa dalej w swym przekonaniu. Choć z drugiej strony, statystyki pokazują, że po trosze im się to udaje.

Aczkolwiek w ogólnym rozrachunku, znikome są udziały urządzeń z Windows Phone na pokładzie. Zatem, kolejnym targetem giganta zza Oceanu mają być kraje rozwijające się jak chociażby Indie. Tam walka o kluczowe miejsce na rynku wciąż trwa. Nikt bowiem, nie zajął jeszcze podium. Czego nie można powiedzieć o Europie czy USA. Dlatego też, Microsoft zadecydował o wypuszczeniu na rynek swojego flagowego urządzenia Lumię 830. Jej specyfikację możecie podejrzeć tu. Ich model ma być odpowiedzią na model HTC One E8.


Czy im się uda? Osobiście, życzę im jak najlepiej. W USA i u nas w Europie mają ciężko, z powodu zalania swymi produktami przez Samsunga. Pominąwszy fakt kolejnej dominacji ze strony Apple. Zaprezentowany model trafi na rynek indyjski w październiku i będzie kosztować 26 000 INR. W przeliczeniu to ok. 1400 złotych. Głównym odbiorcą ma być tamtejsi zamożni konsumenci. Udało się z Nokią Lumią 520, to może i tym razem? Tylko, że tym razem celują w inną półkę cenową...

WP Central