poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Stary, ale jeszcze jary - czyli Bill Gates w ALS Ice Bucket Challenge!

W ostatnim czasie, narodził się pewien trend wśród celebrytów. Pewna osoba oblewa się kubłem zimnej wody, przy czym wyzywa drugą osobę na pojedynek w ramach, którego również ma wykonać tę czynność. W innym wypadku, musi przekazać 100 dolarów na cele charytatywne. Zgadnijcie kto został poddany próbie?

W ostatnim czasie, na Facebooku umieścił swoje nagranie ze Splash'u nie kto inny jak sam jego twórca (Facebooka, rzecz jasna), Mark Zuckerberg.

Przed uprzednim oblaniem się lodowatą wodą, wezwał do udziału w "pojedynku", twórcę okienkowej rodziny systemów - Bill'a Gates'a! Wyzwana na pojedynek osoba ma tylko 24h od poprzedniego gracza. Po przekroczeniu czasu, wyzwany musi uiścić kwotę wynoszącą całe 100 USD na cele charytatywne.

Wydawać by się mogło, że (bądźmy szczerzy) podstarzały już Bill, nie weźmie udziału w tak trywialnej grze. Jednak tak! Wbrew obiegowej opinii, Bill Gates, umieścił nagranie ze Splash'em, w którym jest pokazane jak tworzy własnej konstrukcji urządzenie do oblewania wodą! Jak to mówią: "W starym piecu diabeł pali!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz