środa, 6 listopada 2013

Jelly Bean 4.3 dostępny dla posiadaczy Samsunga Galaxy S4...

Aktualizacja naszych smartfonów do Androida w wersji 4.3 była już dawno zapowiedziana. Wszyscy niezależnie od posiadanego urządzenia czekamy na nią. Na dzień dzisiejszy powodów do ekscytacji będą mieli posiadacze flagowca od Samsunga!

Polscy użytkownicy flagowego "S4" w końcu mogą śmiało pobrać aktualizację na swój smartfon i cieszyć się nowych funkcji Jelly Bean w wersji 4.3. W grę wchodzi, bowiem możliwa kompatybilność z "sprytnym" zegarkiem Galaxy Gear oraz korzystanie z platformy Samsung KNOX.


Wraz z aktualizacją otrzymamy ciekawą funkcję Smart Relay. Kiedy otrzymamy jakąś wiadomość i chwycimy telefon w dłoń, ujrzymy od razu pełną zawartość owej wiadomości. Pożyteczne? Również rzecz fotografowania się z lekka zmieni. Gdy zrobimy zdjęcie za pośrednictwem Galaxy Gera, to fotka zostanie bezpośrednio przesłana na słuchawkę. A co ze wspomnianym KNOX-em?
Otóż, platforma stawia bezpośrednio na bezpieczeństwo naszych danych podczas przekazywania ich pomiędzy smartfonami. Dzieje się to za sprawą programu Smart Switch. Tak, wiem. Mnogość tych "programików" współpracujących razem jest wręcz irytujące. Czyżby nie mógł tej czynności wykonywać jeden program? Na koniec dodam, że wraz z update'em ulegnie zmianie wersją programu Group Play. Do wer. 2.5.


Samsung Press