czwartek, 17 października 2013

Microsoft udostępnia Windows 8.1!

Nowa odsłona systemu Windows została wypuszczona na rynek, o czym informuje nas wpis na blogu Windows'a, Brandon LeBlanc.

Posiadacze Windows 8 nie mają się czego obawiać, bowiem mogą oni skorzystać z w pełni darmowej aktualizacji do wersji 8.1. W samą aktualizację jest uwzględnione 230 krajów. Co uległo zmianie?


Przede wszystkim sam wygląd systemu. Teraz, po zakończeniu procesu instalacyjnego będziemy mieli do wyboru z jakiego poziomu chcemy rozpocząć pracę? Z poziomu kafelków czy obytego już pulpitu? Przywrócony zostało już osławione niegdyś menu start.Wielu osobom (w tym mnie) nie podobało się całkowite wykluczenie ów elementu z systemu. Ulepszona została również wielozadaniowość i obsługa wielu ekranów. Teraz, będziemy mogli uruchomić cztery programy. Wymienione programy, mają możliwość otwierania jednej aplikacji przez drugą. Czy to już czasem gdzieś nie było? Nieważne. Ponadto wspomnieć można o większej integralności z usługą SkyDrive, przeprowadzonej przebudowie struktury marketu z aplikacjami i wielu innych. O reszcie wspomną w oddzielnym artykule.

Blogging Windows