wtorek, 9 września 2014

Miła niespodzianka dla przyszłych posiadaczy gry Destiny!

Pozostało już niewiele czasu do premiery tej mocno wyczekiwanej gry od studia Bungie. Jak donosi jej dystrybutor  - Activision, szykuje się nie lada niespodzianka dla osób, które zakupią grę!

Od razu mówię, że sprawa dotyczy jedynie posiadaczy konsol poprzedniej generacji, czyli PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pominąwszy fakt, iż gra jest silnie promowana i na jej część marketingową wydano już krocie, to nie zabrakło miejsca na kolejny tego typu krok.

Konkretnie mówiąc, gest. Mianowicie, jeśli ktoś z was zakupi grę przy pomocy PlayStation Store czy Xbox Store, będzie czekać na niego miła niespodzianka. Załóżmy, że w przyszłości będziecie posiadaczami którejś z konsol (Xbox One lub PS4) i mielibyście chęć zagrać w Destiny. Problemem jest to, że macie kopię tylko dla Xbox 360/PS3. Otóż, to nie będzie problemem, gdyż dostaniecie możliwość pobrania gry dla nowszych konsol za darmo!

Oczywiście, jak z każdą taką promocją stoi pewien "haczyk". Ta właśnie promocja jest aktywna do 15-ego stycznia przyszłego roku. Jesteśmy niejako ograniczeni czasem, ale zawsze można nieco zaoszczędzić na grze. Chyba, że po prostu zaczekacie sobie na uprzednie kupno nowej konsoli oraz późniejsze kupno gry Destiny. Wybór należy do was, oczywiście.

engadget