piątek, 19 września 2014

Koza powędruje na nową platformę!

Czy są wśród nas, zapaleńcy symulatora nie do końca naturalnych zachowań kozy? Jeśli tak, to mam niebywale ciekawą wiadomość dla nich! Zwłaszcza dla osób,  które bardzo cenią sobie produkcje na platformy mobilne!

Już sama nazwa "Goat Simulator", nastręcza wiele dziwnych skojarzeń. Myśl o tym, że kogokolwiek mógłby zachwycić symulator kozy, jest nieprawdopodobne... a jednak! Okazuje się, że ta dziwaczna wręcz produkcja, znalazła wielu fanów wśród posiadaczy PC.

Projekt ten, ma być stale rozwijany. Nie pierwszym i nie ostatnim krokiem  w te stronę, jest stworzenie mobilnej wersji "kozy". Twórcy ze studia Coffee Stain ostrzegają, iż nikt o zdrowych zmysłach, nie powinien brać się za grę w Goat Simulator.

Gra dość prosta i opierająca się m.in, o błędy w kodzie gry. Twórcy nie są zbyt pospieszni w ich usuwaniu gdyż wg nich, jeszcze bardziej udziwniają i ubarwiają rozgrywkę! Gra dostępna będzie w cenie 15 USD na systemy Android oraz iOS. Jak na nasze warunki "klimatyczne", cena nie należy do najkorzystniejszych, aczkolwiek kto by nie chciał pobawić się kozą...? Nawet pewni gorliwi wyznawcy, takowe praktyki wręcz wielbią....;)

übergizmo