piątek, 29 listopada 2013

Nowy operator komórkowy spod znaku Wikingów!

Operatorów komórkowych jest coraz to więcej. Ich liczba zwiększyła się do tego stopnie, że ciężko jest wybrać coś konkretnego. Jedna oferta przegania drugą, a sami operatorzy prześcigają się by zyskać nowego klienta. Nasuwa się pytanie: czy jest miejsce dla kolejnego operatora? 

Do końca nie wiadomo. Zależy czy "ten nowy" zaszokuje przystępnością swojej zróżnicowanej oferty czy też nie.

Aktualnie najbardziej popularne są pakiety internetowe oraz sms-y. Właśnie na te dwa aspekty nowy operator - Mobile Vikings ma zamiar położyć największy nacisk. Tenże belgijski wirtualny operator komórkowy, zamierza skorzystać z infrastruktury sieci P4 i stanąć w szranki z konkurencją w walce o klienta "pre-paid". Tak. Mobilni Wikingowie stawiają na użytkowników tzw. "telefonów na kartę". Będą oni mogli doładować swoje konta kwotą 19 lub 29 złotych, co przedłuży ważność ich konta o kolejne 12 miesięcy. W skład doładowania wchodzą także "dodatki" ważne przez 31 dni. W ich skład wejdzie 2000 sms-ów oraz 2 GB pakietu do surfowania po sieci. Niewykorzystane sms-y i pakiet internetowy powiększy się o kolejne przy następnym doładowania. Zatem nic nie przepada.

Jeżeli chodzi o cenę połączenia za minutę to waha się ona pomiędzy 29 gr./ min. (przy doładowaniu kwotą 19 zł) a 19 gr./min. (przy doładowaniu kwotą 29 zł). Dodatkowo będziemy mieli możliwość dokupienia pakietu nielimitowanych rozmów w Mobile Vikings, Virgin Mobile oraz Play za 8 złotych, ważny 31 dni.
Czy to pozwoli nowej telefonii wybić się na rynku i przegonić takie firmy ja Nju Mobile czy nawet Plusa? Czas pokaże. Nie pozostaje jedynie życzyć jak najlepiej.Mobile VikingsBrak komentarzy:

Prześlij komentarz